2018-19. tanév

           

                       

 

                       

 

 

RAJZPÁLYÁZAT NYERTESEI


1-2. osztályosok

I. Rezessy Fruzsina (Árpád Fejedelem Általános Iskola)

II. Dion Borka (Juhász Gyula Általános Iskola)

III. Marokházi Berta (Petőfi Sándor Általános Iskola)


Különdíjban részesültek:

Keresztesi Áron Bendegúz (Petőfi Sándor Általános Iskola)

Pintér Dóra (Petőfi Sándor Általános Iskola)


3-4. osztályosok

I.  Míves Virág (Árpád Fejedelem Általános Iskola)

II. Fehér Emma (Földváry Károly Általános Iskola)

III. Tarnóczi Dorka (Karolina Katolikus Általános Iskola)


Különdíjban részesültek:

Tóth Flóra (Petőfi Sándor Általános Iskola)

Kovács Szirka (Petőfi Sándor Általános Iskola)


5-6.osztályosok

I. Parádi Petra (Petőfi Sándor Általános Iskola)

II. Szabó Henriett (Földváry Károly Általános Iskola)

III. Demeter Zsófia (Árpád Fejedelem Általános Iskola)


Különdíjban részesült:

Nagy Benedek (Karolina Katolikus Általános Iskola)


7-8. osztályosok

I. Loksa Fanni (Árpád Fejedelem Általános Iskola)

II. Scheibert Márton (Földváry Károly Általános Iskola)

III. Czobori Cintia (Karolina Katolikus Általános Iskola)


Különdíjban részesült:

Pap Eszter (Juhász Gyula Általános Iskola)

 

Versíró pályázat nyertesei

 

I. Becsei Balázs 6.évfolyam (Földváry Károly Általános Iskola)

II. Komlódi Bíbor 6.évfolyam (Petőfi Sándor Általános Iskola)

III. Horváth Balázs 6.évfolyam (Petőfi Sándor Általános Iskola)

 

Különdíjban részesült:

Kiss Gergő 7.évfolyam (Juhász Gyula Általános Iskola)

 

Versmondó verseny nyertesei

3-4. osztályosok

I. Szarka Máté 4. osztályos (Juhász Gyula Általános Iskola)

II. Csuka Kende 3. osztályos (Petőfi Sándor Általános Iskola)

III. Bonifert Kata 3. osztályos (Radnóti Miklós Általános Iskola)

 

48-as vetélkedő nyertesei

I. Juhász Gyula Általános Iskola : 

Dobos Attila

Réti Bálint

Schoffer András

Zsigmond Zsombor


II. Petőfi Sándor Általános Iskola:

Szabó Márk

Jeszenszky István

Behányi Mira

Herczeg Csanád


III. Földváry Károly Általános Iskola:

Takács Dániel

Csörögi Máté György

Deskó Gyula

Németh Leila Vita

 

 

 

 

   

                                                              I. negyedév

 

2. A    Árpád Napok, játékos sor- és váltóverseny, III. hely: HORVÁTH  ATTILA    TŐRINCSI  RÉKA

 

2. B   Árpád Napok, játékos sor- és váltóverseny, III. hely:     PEREHÁZY  CSONGOR

 

2. C  Árpád Napok, sakkverseny, I. hely:                                                                        KERESZTESI  ÁRON  BENDEGÚZ                                                                                      Árpád Napok, sorverseny, III. hely: KISS  LARISSZA

 

3. A  Árpád Napok, Tervezz és varrj babaruhákat c. verseny, II. hely: VARGA  GRÉTA              III. hely: HENZEL  TAMARA                                                                      Árpád Napok, sor- és váltóverseny, III. hely:     SZŐKE  SZILÁRD    EGYÜD  MAJA

 

3. B   Árpád Napok, sor- és váltóverseny, III. hely:                                                                     ROSTA  RÉKA  BÍBORKA       NÁDASI  GERGELY

 

4. A    Bólyai matematika csapatverseny, 13. hely:                          DINYA  PATRIK      BARTHA  ÁGNES        SZABÓ  MÁRK   PÉTERI  ZSOMBOR                                                                         Árpád Napok, sakkverseny, III. hely: SZABÓ  MÁRK   Környezetvédelmi csapatverseny, II. hely: PÉTERI  ZSOMBOR                                           Sor- és váltóverseny, III. hely: CECALACEAN  ALEX              PETRIK  NÓRA

 

4. B  Árpád Napok, Környezetvédelmi csapatverseny, II. hely: HARGITAI  LILI    PEREHÁZY  ZALÁN

 

4. C  Árpád Napok, sakkverseny, II. hely: ORBÁN  LEVENTE  Környezetvédelmi csapatverseny, II. hely: BEHÁNYI  MIRA                                                                              Sor- és váltóverseny, III. hely: VASS  LILI

 

5. B  Árpád Napok, rajzverseny, II. hely: JÓVÉR  SÁRA                                          hátúszás, országos II. hely: KIS-VÉN  VERONIKA                                                           Városi horgászverseny, I. hely: HAJDÚ  BOTOND                                               Diákolimpia, kajak, X. hely:         UHRIN  DÁNIEL

 

5. C    Táncverseny, 2 db aranyérem: MÜLLER  SÁRA        Magyar verseny : KISS  FRUZSINA                                    Táncverseny, III. hely: PETRÓ  KATA                                            Bozsik futball, III. hely: NAGY  RICHÁRD                        BOSTYÁN  MÁRK       SZÁNTÓI  EMESE    KISS  FERENC    KISS  FRUZSINA         NAGY  DÁNIEL        TÓTH  ISTVÁN        KOVÁCS  ATTILA

 

6. B    Árpád Napok, magyar verseny, IV. hely: TÓTH  NOÉMI    KOMLÓDI  BÍBOR     matematika verseny, IV. hely:           CZIKK  NÓRA

 

6. C    Árpád napok, rajzverseny, I. hely:  DORA  ANNA

Tragor Ignác Múzeum, Szüreti rajzpályázat, I. hely.  KISS REBEKA   

 

7. A    Aradi Hála staféta, II. hely:  BACH  CORINNA        FUCHS  NATÁLIA             BOROS  MAGOR                                      Árpád Napok, Természetvédelmi verseny, II. hely:                    DUDOLI  BETTINA                                                                      SZTAKOVICS  ANNA                                                                                                             Árpád Napok, Anyanyelvi verseny:  FUCHS  NATÁLIA      PÁGYOR  KITTI

 

7. B    Aradi Hála staféta, II. hely:  NAGY  DINA  ELIZA     FEHÉR  DÓRA     KISS  ANDRÁS    ASZÓDI  BENEDEK  Árpád Napok, Matemetika verseny, IV. hely:  KONDÉR  CSANÁD

 

8. A   Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Szakgimnázium, Német nyelvi csapatverseny, III. hely:         BOZSÓKI  NOÉMI    KOMJÁTHY  DOMINIKA            DOBROCSI  BENDEGÚZ             NÉMETH  LILI

 

8. C   Aradi Hála staféta, II. hely:  KISS  LILI                        BERCZELI   BIANKA   VINCZE  LEVENTE                               GÁL  BENEDEK                                             BARTOS  BENEDEK                                                                                                                                  Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Szakgimnáziuma,  Halloween Angol nyelvi verseny, I. hely:                   GÁL  BENEDEK

 

                                                          II. negyedév:

2. A    Országos Tornász  Bajnokság, II. hely:  HORVÁTH   ÉVA

 

3. B   Akrobatikus  Torna  Magyar  Bajnokság,  II. hely:  KISS  LÉNA

 

4. A     Karolina  Nap,  fogalmazás verseny:    

      I. hely:  VOBORNIK  NÓRA             

     II. hely:  BARTHA  ÁGNES                     

    III. hely:  DINYA  PATRIK 

 

5. A    Árpád  Nap,  nyelvi  játékok,  II. hely:  OSZACZKY  CSABA                           HUJBERT  ÁGOSTON               BOLDIZSÁR  TÜNDE

 

7. A      Madách Imre Gimnázium, New York c. angol ny. verseny,

I. hely:  DUDOLI  BETINA       SZTAKOVICS  ANNA                                                    12. hely: BACH  CORINNA

 

7.B  Madách Imre Gimnázium, New York angol ny. verseny,

I. hely: NAGY- HAJZSEL  EMMA

II. hely:  KOLLÁR  ANDRÁS        KONDÉR  CSANÁD

12. hely:  NAGY  DINA  ELIZA

 

8.A     I. Géza Király  Közgazdasági Szakközépiskola, Halloween c. angol ny. verseny,     II. hely:  PETŐ  MÁTÉ     RÁCZ  PATRIK

 

8.B     I. Géza Király  Közgazdasági Szakközépiskola, Halloween c. angol ny. verseny,      I. hely: GYETVÁN  ISTVÁN                                                                                                     sikeres angol ny. középfokú C nyelvvizsga: KECSMÁR  LÍDIA

 

8.C      A városi  Diákolimpia  díjkiosztó ünnepségén serleget kapott:  Országos Diákolimpia, evezés, I. és II. hely:  BARTOS  BENEDEK                                        Országos Diákolimpia, kajak, I. hely:  VINCZE  LEVENTE 

 

                                       III. NEGYEDÉV

 

1. A      Petőfi  Nap, rajzverseny, III. hely:  MAROKHÁZI  BERTA

 

2. A      kreatív részvétel a DM Mosolygó fogacskák c. pályázatán: OSZTÁLYKÖZÖSSÉG

 

2. B      Petőfi Nap, rajzverseny, különdíj:  PINTÉR  DÓRA                                           Zrínyi matematika verseny: RÉTI  BARNABÁS           KIS-VÉN  ÁRON                    TIBA  HUBA

 

2. C    Petőfi Nap, rajzverseny, különdíj:                                                              KERESZTESI  ÁRON  BENDEGÚZ                                                                               kimagasló sportteljesítmény:  LAKATOS  SZEBASZTIÁN      HUJBERT  AMBRUS 

 

3.B     Petőfi  Nap, rajzverseny, különdíj:        KOVÁCS  LUCA  SZIRKA

 

5.B     Bozsik  program, III. hely:  PIROS  TAMÁS                                                   BAJKÓ  LEVENTE                                                                                                          kézilabda  bajnokság, II. hely:  JELOVÁC   SÁRA                                                          futball bajnokság, I. hely:  SZABÓ  RICHÁRD

 

6. A       Föl, föl  vitézek c. területi történelmi csapatverseny:  JESZENSZKY  ZSOMBOR

 

6.B   Föl, föl  vitézek c. területi történelmi csapatverseny:                                         DUDÁS  KRISTÓF      GÁBOR  RUBEN                          TACHSCHERER  HANNA      TÓTH  NOÉMI

 

6.C    Petőfi Nap, rajzverseny, I. hely: PARÁDI  PETRA                                                   Föl, föl  vitézek c. területi történelmi csapatverseny: KISS  REBEKA

 

7. A    Hevesy  György Kárpát-medencei  Kémia Verseny, továbbjutott  a megyei versenyre, iskolai forduló, II. hely:                       DUDOLI  BETTINA

III. hely: SZTAKOVICS  ANNA

Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny, első ford., II. hely, továbbjutott a megyei versenyre: RADÁCSI  GERGŐ                                                                                          Föl, föl  vitézek c. területi történelmi csapatverseny:                DUDOLI  BETINA        SZTAKOVICS   ANNA                                  CHOVANECZ  TAMÁS

 

7. B    Hevesy  György Kárpát-medencei  Kémia Verseny, iskolai forduló, I. hely, továbbjutott  a megyei versenyre, Petőfi Nap, természettudományi vetélkedő, I. hely:      KOLLÁR  ANDRÁS                                                                                                         Balogh János Környezetvédelmi Verseny, országos döntőbe jutott:                         KOVÁCS  LAURA                                                                                                                Bozsik program, III. hely:  KISS  ANDRÁS    VARGA  DOMINIK                                Föl, föl  vitézek c. területi történelmi csapatverseny:             NAGY-HAJZSEL  ANNA                 KONDÉR  CSANÁD                   SÁRI  DONÁT        

 

8. A      Hevesy  György Kárpát-medencei  Kémia Verseny, iskolai forduló, I. hely, továbbjutott a megyei versenyre:    PETŐ  MÁTÉ                                                                                                                                                        Biológia Szaktárgyi Verseny, iskolai forduló, I. hely, továbbjutott a megyei versenyre:   SOM  VERONIKA

 

8. B      Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny, első ford., I. hely továbbjutott a megyei versenyre: IRINYI  LUCA

 

8. C   Biológia Szaktárgyi Verseny, iskolai forduló, II. hely ,továbbjutott  a megyei versenyre:  BARTOS  BENEDEK

 

 G R A T U L Á L U N K

K I E M E L K E D Ő 

E R E D M É NY E I T E K H E Z!