Iskolánk "Határtalanul" pályázata az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásával valósul meg.

 Iskolánk Petőfi Kupa sportversenyei az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásával valósultak meg.

 

  Események:

 


április 5. (szerda)
4.b osztály kirándul

április 8. (szombat)
Teleki Pál Földrajz verseny
helye: Budaörs

Tavaszi szünet:
április 13-18.
szünet előtti utolsó tanítási nap: április 12. szerda
Április 19. Tanítási nélküli munkanap
szünet utáni első tanítási nap: április 20. csütörtök

április 20- 21. (csütörtök, péntek)
Első osztályosok Beiratkozása
20-án 8.00- 19.00
21-én 8.00- 18.00

április 22. (szombat)
Herman Ottó Biológia verseny
helye: Gödöllő

április 23. (vasárnap)
TITOK angol nyelvi verseny

április 24. (hétfő)
papírgyűjtés
2. évfolyam kirándul

április 28. (péntek)
Tanítás nélküli munkanap - Pedagógusok továbbképzése

május 1. (hétfő)
Munka ünnepe

május 4-5. (csütörtök,péntek)
Fényképész

május 8. (hétfő)
16.30-17.30 fogadóóra

május 11. (csütörtök)
próba a Madách Imre Művelődési Központban az alsó tagozat részére
A próbákról és a programról részletes kiírás készül.

május 12. (péntek) 8.00-14.00
próba a Madách Imre Művelődési Központban a felső tagozat részére.

Sulipódium 17.00

május 16. (kedd)
4. a-b kirándul

május 17. (szerda)
Idegen nyelvi mérés a 6. és 8. évfolyamon (külön kiírás szerint)

május 18-19. (csütörtök, péntek)
8. a osztály kirándul

május 22. (hétfő) 17.00
Első osztályosok szülői értekezlete.

május 23. (kedd)
3.a; 4.a-b osztály kirándul

május 24. (szerda)
Kompetencia mérés 6. és 8. évfolyamon (külön kiírás szerint)
5. b osztály kirándul

május 25. (csütörtök)
Damjanich kupa
4. a-b; 3.a kirándul


 

XXV. Teleki Pál Kárpát-Medencei Földrajz-Földtan Verseny Megyei forduló:

7. osztály Flamich Dávid - I. helyezés

8. osztály Diósy Lóránt - VII. helyezés

Gratulálunk!


XVII. Balogh János Kárpát-medencei Környezet-és Egészségvédelmi csapatverseny Megyei fordulón I. helyezést értek el:

Flamich Dávid

Hargitai Boglárka

Papp Gabriella 

Gratulálunk!


A Váci Petőfi Sándor Általános Iskola csapata a diákolimpia játékos sportverseny körzeti döntőjében I. helyezést ért el.

A csapat tagjai:
Andó Zoé, Boros Csenge Lívia, Dudoli Bettina Lotti,
Horváth Benedek Dániel, Hujbert Ágoston, Kacsó Noémi Petra, Kiss András, Kiss Fruzsina, Klucsár Balázs Márk, Kollár Ádám, Krecsik Enikő, Nagy Dániel Áron, Parádi Petra, Pereházy Zalán, Solymos Levente, Tachscherer Hanna, Téglás Tibor, Varga Áron

Gratulálunk!

 

 

 


 
Tanulóink az Aradi Vértanúk Emlékére Rendezett Váltófutáson az idei évben is szép eredményeket értek el.

Lányok csapata:
Berczeli Bianka, Imre Veronika, Bartos Panna, Németh Blanka, Neisz Kornélia, Kiss Lili, Fuchs Natália, Gábor Lili, Néder Adrienn, Hargitai Boglárka, Bocsi Anna, Sztruhár Zita, Ujhelyi Katalin

Fiúk csapata:
Kertész Levente, Kertész Botond, Boros Hunor, Téglás Péter, Horváth Ákos, Pálinkás Áron, Kiss Balázs, Hajdu Benedek, Kiss Ádám, Haug Dániel , Nagy Bertalan , Erős József, Hesz Rómeó

Gratulálunk!
 
 

 

 


 

A Váci Petőfi Sándor Általános Iskola kormányos négyes evezős csapata a Diákolimpián országos I. helyezést ért el.

Kettler Levente, Gyetván István, Németh Zsombor, Dávid Dominik, Bartos Benedek

Gratulálunk!

 



Gratulálunk
Neisz Kornélia 7.b osztályos tanulónak, aki a Dogfrisbee Európa Bajnokságon
Női Open Quadruped kategóriában
ll.helyezést ért el!


 

 


 
Petőfi Kupa Sportversenyei 2015. 

Petőfi Kupa alsós atlétika verseny eredményei

Petőfi Kupa fiú labdarúgó torna eredménye

Petőfi Kupa lány kézilabda torna eredménye

Petőfi Kupa lány szivacskézilabda torna


  


HATÁRTALANUL!

 Videó

 

 

 

Petőfis vagyok

Az iskola dala

Letöltés